מסיבת רווקים


מסיבת רווקים מסיבת רווקות
מחפשים רעיונות למסיבת רווקות? ואולי רעיונות למסיבת רווקים דווקא?
בשנים האחרונות בולט בין הגלים הטרנד של השכרת יאכטה למסיבת רווקים. יותר ויותר רווקים ורווקות מגלים שכשמחפשים רעיון למסיבה הרפתקנית באווירה משוחררת בין סקיפרים שזופים וחסונים, אין כמו השכרת יאכטה כדי לקבל בדיוק את המבוקש.
השכרת יאכטה למסיבות רווקים רווקים היא ללא ספק אחד הרעיונות הרעננים בתחום. השמש, האלכוהול, ה-DJ, השלווה וקלות הדעת עולים על כל אופציה או רעיון אחרים ללא תחרות. נסו ותתחתנו!
להלן מספר כללים לבדוק לפי שמזמינים יאכטה:
• וודאו שלחברת ההשכרה כל האישורים הדרושים לקיום מסיבת רווקים רווקות על יאכטה.
• בררו אם לחברה כלי שיט מתאים להשכרת יאכטה למסיבת רווקים רווקות. לידיעתכם, הולידיי1 במרינה הרצליה היא החברה היחידה שבבעלותה כלי שיט המתאים למסיבות עד 55 איש.
• השכרת יאכטה דורשת ניסיון ומומחיות. תחקרו את אנשי החברה האם הם מנוסים בהפקת מסיבות רווקים רווקות על יאכטה ובקשו במידת הצורך לדבר עם לקוחות מרוצים. לידיעתכם, הולידיי1 מתמחה בתחום השכרת יאכטות, כולל הפקת האירוע, המזון (גריל משובח ע"י גריל-מן מקצועי) והמשקאות (קלים, מוגזים, חריפים, יין) ועד היום הפיקה מאות מסיבות ואירועים על יאכטות.
מסיבת רווקים רווקות – שאלות ותשובות
שאלה: למי מתאימה מסיבת רווקים על יאכטה?
תשובה: לכל רווק ו/או רווק שיש להם דופק 
שאלה: כמה עולה התענוג?
תשובה: לאירוע בסיסי של יאכטה ים ואלכוהול סכום קטן של כ-2000 עד 3000 ₪ יסדר אתכן. לאירוע עם DJ, גריל-מן וכ"ו המחיר יעלה בהתאם.
שאלה: איך לבחור חברה להשכרת יאכטה למסיבה?
תשובה: שייט הרצליה  היא אחת החברות הוותיקות והאמינות בשוק השכרת היאכטות ורק ברשותה כלי שייט המתאימים להשכרת יאכטה למסיבות, לאירועים של עד 55 איש.
 

052-3434404 (חברה שומרת שבת)
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט